Pronájmy v Orlických horáchOrlické hory

Říčky v Orl. horách - U sv. Josefa
Říčky v Orl. horách
U sv. Josefa


Deštné v Orlických horách
Deštné v Orlických horách


Jizerské hory

Hrabětice - Jizerské
Hrabětice

!! Nádherné okolí, blízkost Ski-centra Zakletý, cyklostezky, klid !!

!! K dispozici hostům vybavená tělocvična - 150 m2, nadzemní bazén s pískovou filtrací a solárním ohřevem, velký travnatý pozemek !!


Nabízíme k pronájmu tři plně zařízené apartmány ve velké horské chalupě ve středisku zimních sportů v Říčkách v Orlických horách s přírodně oploceným pozemkem o velikosti cca 2700 m2.

Rekonstruovaný velký apartmán A a nově vybudované apartmány B a C se nachází v horské obci Říčky v Orlických horách, která je co do velikosti druhým největším střediskem Orlických hor, sjezdové tratě Ski-centra však nabízí jednoznačně nejlepší lyžování a snesou srovnání s nejlepšími lyžařskými centry v České republice. Objekt je situován v klidnější části obce cca 2 km vzdálené od parkoviště ski-centra. Horská chalupa U sv. Josefa se nachází v malebné části této vesnice, vždy i v největší zimě plně dostupná jak osobním autem, tak autobusem, jelikož zastávka se nachází poblíž. Auta se parkují na soukromém pozemku v bezprostřední blízkosti chalupy.
Blízké i vzdálenější okolí nemovitosti nabízí krásné pohledy do okolí.

V zimě návštěvník využije již výše zmiňované středisko Ski-centrum, vzdálené cca 2 km, dále pak i další dva menší vleky a v budoucnosti pravděpodobně i další plánované, které budou blíže, dokonce v bezprostřední blízkosti zmiňované chalupy. Vyjma klasického a sjezdového lyžování nabízí okolní terén bezpočet možností jízdy na sáňkách a na bobech.

V letním období ocení návštěvník cykloturistické trasy protínající hojně pohoří a podhůří Orlických hor. Cílem cykloturistických výletů se vyjma krásné a minimálně narušené horské přírody mohou stát také pamětníky naší relativně nedávné historie tzn. opevnění z 30 - 40 let minulého století – např. pevnost Hanička atd. Ani host holdující lovu nepřijde zkrátka, horské lesy jsou domovem vysoké zvěře, především jelenů, dále je možno při zakoupení rybářského povolení chytat ryby v okolních malých nádržích nebo v blízké horské údolní nádrži zvané Pastviny. Region podhůří Orlických hor a hor samotných je též protkán mnoha zámky a hrady, které zasluhují velkou pozornost. Především zámky Opočno a Častolovice jsou plné historicky zajímavých exponátů.

Vyjma již vyjmenované cykloturistiky, rybaření, návštěv historicky zajímavých míst se může host věnovat houbaření, sběru borůvek, sportu, pěší turistice, tenisu, jízdě na koni a koupání. Podhůří a Orlické hory samotné nabízejí hostům těchto končin vyváženou nabídku klidu a prázdninového vyžití, doporučujeme všem, kteří jsou zastánci mírně aktivní, ale pohodové dovolené, rozhodně však ne těm, kteří hledají vyžití v turistickém průmyslu.

Samotná pronajímaná nemovitost je patrová. V suterénu velkého apartmánu se nachází sklad paliva. V přízemí se nachází vstupní hala s místem pro odložení lyží a lyžařských bot, společná pro oba apartmány. Dále vstupní chodba pokračuje v další prostor  rozsáhlé spojovací chodby, ze které lze vstoupit do velké prostorné kuchyně vybavené vším potřebným pro pobyt hostů při plné kapacitě apartmánu. Dále se zde nachází velká společenská místnost s barevnou TV, satelitním přijímačem, videopřehrávačem a  Hi-Fi sestavou. Místnost je vybavena masivní sedací soupravou a sedacím koutem a romantickými krbovými kamny. V přízemí apartmánu je též první sociální zařízení s WC, umyvadlem a sprchou.

Ze spojovací chodby se host po schodišti dostane do druhé menší televizní místnosti s druhou sedací soupravou, která sousedí s pěti ložnicemi a dvěmi sociálními zařízeními. Jedna koupelna obsahuje dvě umyvadla, sprchový kout a WC, druhá koupelna obsahuje umyvadlo, WC a vanu. V patře se nachází celkem pět ložnic, které nabízejí vysoký standart pro ubytování 13 lidí. Dvě ložnice jsou dvoulůžkové a tři třílůžkové, všechny vybaveny novým, na zakázku vyrobeným nábytkem. Dle dohody, lze při zachování slušného standardu přidat tři přistýlky.

Druhý menší pronajímaný apartmán je též patrový. V přízemí se nachází již výše popisovaná vstupní hala s lyžárnou, společná pro oba apartmány. Samostatným vchodem vejdeme do chodby menšího apartmánu, zde se nachází sociální zařízení - WC, sprchový kout a umyvadlo, dále vestavěné skříně a vstup na terasu. V přízemí je též umístěna prostorná obyvací místnost se stylovým masivním nábytkem, sedací soupravou, BTV, SAT, HiFi, krbovými kamny, barem a kuchyňským koutem se sporákem, lednicí a kompletním vybavením pro vaření a stravování odpovídající kapacitě apartmánu. V prvním patře jsou dvě ložnice, každá maximálně pro 4 osoby a další sociální zařízení s WC, sprchou a umyvadlem, třetí ložnice pro max. 4 osoby se nachází ve  zvýšeném podkroví a je přístupná po strmějších schodech. Vytápění je el. energií - konvektory a podlahovým topením a též krbovými kamny na dřevo.

Třetí apartmán je přízemní, má svůj vlastní vchod, který je situován na JZ a je určen pro max. 5-6 osob/4+2/. Apartmán se skládá z kryté verandy s rohovou sedací lavicí a velkým prosklením, které skýtá pěkný výhled na okolí. V zimě slouží tato veranda jako lyžárna pro ap. C. Dále  obsahuje velkou prostornou obytnou kuchyň s kuchyňskou linkou, lednicí, BTV, radiomagnetofonem, SAT a videem,kuchyně je vybavená dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnkou, kávovarem a rychlovarnou konvicí,varným i jídelním nádobím pro 6 osob,prostě vším, co potřebujete pro pobyt,rozhodnete-li se sami se starat o své žaludky.Sociální zařízení  obsahuje WC, umyvadlo,sprchový kout .Obytná ložnice s atyp.klenutým stropem,výklenky a  malým oknem je určena pro dvě osoby s možností dvou přistýlek.Apartmán je kompletně zařízen novým replikovým či starým odborně renovovaným starým selským  stylovým nábytkem,vytápění je řešeno el.přímotopy a el.topením v podlaze,které je především v zimních měsících velice příjemné,ev. krbovými kamny na dřevo ev.ekobrikety  v obou obytných místnostech  apartmánu .

Všechny tři apartmány jsou připraveny pro pohodový pobyt našich hostů,všem je k dispozici tělocvična.Aktuální předpověď počasí pro lokalitu Říčky v Orlických horách.
Naplánujte si dopředu svůj volný čas.

Dlouhodobá předpověď počasí
 
admin