Pronájmy v Orlických horáchOrlické hory

Říčky v Orl. horách - U sv. Josefa
Říčky v Orl. horách
U sv. Josefa


Čestice
Čestice


Deštné v Orlických horách
Deštné v Orlických horách


Vojenice
Vojenice


Jizerské hory

Hrabětice - Jizerské
Hrabětice

Chalupa „U Mrázů“

Nabízíme k pronájmu plně zařízenou chalupu se zcela rekonstruovaným přízemím na pozemku o rozloze cca 1100 m2. Před dokončením je venkovní fasáda a vnitřní úpravy krytého bazénu.

Chalupa se nachází v obci Vojenice (415 m n.m.) v malebném podhůří Orlických hor na hlavní silnici mezi Voděrady a Záhornicí.
Pronajímaná nemovitost se rovněž skládá ze zahrady, na níž je parkovací plocha pro 2 auta.

Samotný dům tvoří rekonstruované přízemí se dvěma čtyřlůžkovými ložnicemi zařízenými standardním nábytkem. Klidné posezení skýtá obývací pokoj s přilehlou jídelnou. V  obývacím pokoji se nachází TV, video, HI-FI sestava, satelit, pohodlná sedací souprava a kamna. Celý objekt je vytápěn ústředním topením na tuhá paliva. Existuje možnost zapojení elektrokotle. Jídelní kout je vybaven rozkládacím gaučem, velkým jídelním stolem s 5 židlemi a minibarem. Kuchyň je zařízena dostatečným množstvím nádobí a příborů, varnou konvicí, kávovarem, lednicí, myčkou nádobí, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou a elektrickým průtokovým ohřívačem vody. Navazující koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a automatickou pračkou. Standardně jsou zařízena obě WC. Na obytné prostory navazuje solárně vyhřívaný krytý bazén (6 x 3,5 x 1,5 m) se sprchovým koutem a saunou. V zimě je vyhřívání bazénu mimo provoz. Celý objekt je vytápěn zemním plynem eventuelně krbovými kamny v obývací místnosti.

Samotná obec Vojenice se skládá přibližně z 30 obydlených domů. V bezprostředním okolí obce se nachází nádherné poutní místo Dřízna a nově postavená 50m rozhledna, z níž je za pěkného počasí možné spatřit vrcholky Orlických hor, Krkonoš a celé východní Čechy. Vojenice jsou dobrým východiskem pro letní i zimní turistiku.

Pro lyžaře jsou určená lyžařská centra Deštné v Orlických horách (25 km) a Říčky v Orlických horách (35 km). Běžkaři mohou využít pěkné terény i v okolí samotné obce.
V Dobrušce (9 km) je možné navštívit krytý plavecký bazén a v Opočně (7 km) a Rychnově nad Kněžnou (13 km) kluziště.
Nejbližší pohostinství a obchod se nachází v 1 km vzdálené obci Voděrady a v nedalekém Ličně se dá příjemně posedět ve zdejší vinárně. Kvalitní gastronomické služby poskytuje restaurace Slunce v Opočně.
Větší nákupní střediska jsou Plus – Dobruška (9 km) a Penny, Plus, Billa v Rychnově nad Kněžnou (13 km).

Toto klidné prostředí poskytuje všem možnost aktivně prožité dovolené či relaxace.


Aktuální předpověď počasí pro lokalitu obce Vojenice v podhůří Orlických hor..
Naplánujte si dopředu svůj volný čas.

Dlouhodobá předpověď počasí

 
admin